Namų statyba, stogų dengimas, šiltinimas, renovacija

Statybų įmonė „JRM“

Įmonė įkurta 1991 metais. Atliekame įvairius statybos darbus: statome namus, vykdome namų renovacijos darbus, sienų šiltinimo, fasadų, vidaus apdailos darbus. Tai patvirtinta kvalifikacijos atestatu, suteikiančiu įmonei teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu bei atlikti išvardintus namo statybos darbus.
Statybos darbų kvalifikacijos atestatas

Darbus atliekame nuo medžiagų parinkimo iki galutinės apdailos greitai ir kokybiškai bei priimtinomis kainomis. Pasirūpiname statybinių medžiagų tiekimu į objektą.

Susiekite su mumis – dėl Jūsų namo statybos darbų:
pamatų įrengimas
sienų mūrijimas
sienų šiltinimas
fasado sienų apdaila
stogo šiltinimas
stogo dengimas
vidaus apdaila
… ir daugelio kitų…

Kviečiame apsilankyti pas mus arba susisiekti nurodytais kontaktais!
Padėsime rasti tinkamiausius sprendimus Jūsų namo statybai, remontui ar renovacijai, suderinsime geriausią statybos darbų kainą.

Statybų darbams – tik kokybiškos medžiagos

Mūsų įmonė dirba tik su kokybiškomis ir gerai žinomų statybinių medžiagų gamintojų įgaliotais platintojais, kurie prekiauja įvairiomis statybinėmis medžiagomis- nuo cemento, plytų, blokelių iki apdailos medžiagų. Bendradarbiaudami su patikimomis gamintojų atstovais, mes galime užtikrinti gerą kokybę, profesionalias konsultacijas ir pačius naujausius sprendimus Jūsų namo statybos ar jau pastatyto namo fasado, sienų apdailai, daugiabučio namo renovacijai.

namu statyba, šiltinimas, apdaila, renoavacija